Arel İstihdam Hakkında

10 yıldır lisanslı deneyimli bir istihdam şirketi olarak temel değerlerimiz dürüstlük ve profesyonelliktir.

Arel İstihdam, 2010 yılından bu yana şirketler ve kuruluşlar için uluslararası insan gücü ve istihdam hizmetleri sunmaktadır.

İşletme ve kuruluşlara işverenlerin ihtiyaç taleplerine göre nitelikli, yüksek performanslı bireyler bulmak isteyen şirketler ve kuruluşlar için yurt dışından Türkiye’ye veya Türkiye’den yurt dışına personel işe alım ve yerleştirme çözümleri sağlıyoruz.

Başvuru Sahipleri için

İnsanlara birey olarak saygı duyuyoruz, onların potansiyellerine ulaşmalarına güvenerek, onları destekliyor ve imkan sağlıyoruz.

Her başvuru sahibinin haklarına ve refahına saygı duyuyoruz. Başvuru ve işe alımda tüm süreç boyunca uygun yardımı sağlamaya devam ediyoruz.

İşverenler için

İşverenlerin ve işlerin taleplerine göre nitelikli ve uygun adaylar sunmayı garanti ediyoruz.

İşverenlerin (gerektiğinde) personel bulmasını, istihdam etmesini, elinde bulundurmasını veya değiştirmesini sağlıyoruz.

10000 MEMNUN MÜŞTERİLER
5000 SAĞLANAN İSTİHDAM
15 TAKIM ÜYELERİ
3 OFİSLER
10 TECRÜBE
100 TAMAMLANAN İŞLER

Siz işinize odaklanın hizmeti bize bırakın...

İstihdam boyunca hem işverenler hem de başvuru sahipleri için müşterilerimizle iletişim halinde olup ve sürekli hizmet veriyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Bağlantı Kurun

Bizlere istediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında en sağlıklı bilgileri alabilir ve Arel İstihdam ile tanışabilirsiniz.

TÜRKİYE

Dina Danyal

Telefon: +90 533 417 1031
E-posta: info@arelistihdam.com

TÜRKİYE

Leıla Ghraırı

Telefon: +90 533 417 1031
E-posta: info@arelistihdam.com